Wydział Lekarski 2 rok

W związku z pandemią koronawirusa, na terenie Katedry Patomorfologii obowiązkowe jest używanie maseczek i dezynfekowanie rąk.


 
Drugie kolokwium z patomorfologii odbędzie się zdalnie, na platformie Pegaz, w zespole "Patologia. Kształcenie na odległość, grupa nr 1", w piątek, 1 kwietnia 2022, o godzinie 17:00. Kolokwium będzie miało formę 40 pytań testowych wielokrotnego wyboru z jedną odpowiedzią najlepszą/poprawną (należy zaznaczyć tylko jedną odpowiedź pod każdym pytaniem).
 
Kolokwium potrwa do godziny 18:00, przy czym czas udzielania odpowiedzi od momentu zalogowania do testu ograniczony jest do 45 minut.
 
Prosimy o przetestowanie przed kolokwium połączenia internetowego i wcześniejsze zalogowanie się na platformę Pegaz - wówczas o godzinie 17:00 powinno wystarczyć odświeżenie strony w przeglądarce, żeby pojawił się link do testu (na dole strony zespołu "Patologia. Kształcenie na odległość, grupa nr 1"). W przypadku chwilowej utraty połączenia z internetem jest możliwe powtórne zalogowanie się do Pegaza i kontynuowanie udzielania odpowiedzi do godziny 18:00 włącznie.
 

ESCoP 2013

Head and Neck Pathology, Kraków, June 2013

Faculty:

Roderick HW Simpson, Exeter, England.

Ann Sandison, London, England.

Nina Gale, Ljubljana, Slovenia.

 

Preliminary program

 

24th June 2013

09.00-09.10    Opening of course

09.10-10.00    Head and neck disease in Poland

10.00-11.00    Macroscopic examination of head and neck resection specimens

24th European Congress of Pathology 2012

taki sobie obrazek Pragi

 

na tle posteru

 

ESCoP 2012

Kolejna edycja kursu Europejskiej Szkoły Patologii odbyła się w dniach 12 - 14 grudnia 2012. Tym razem mieliśmy okazję spotkać się z czołowymi ekspertami w dziedzinie patologii urologicznej: odwiedzili nas prof. Gregor Mikuz, prof. Rodolfo Montironi i prof. Marina Scarpelli (prof. Lopez-Beltran niestety nie dojechał).

Tak jak poprzednio, sprawami organizacyjno-technicznymi zajęło się Biuro Imprez UJ, spotkaliśmy się w Auditorium Maximum UJ, a organizatorami byli dr Grzegorz Dyduch, dr hab. Krzysztof Okoń i prof. Janusz Ryś.

23rd European Congress of Pathology, Helsinki

 

 

 

ESCoP2011

Europejska Szkoła Patologii (European School of Pathology) działa od 1991 roku pod auspicjami Europejskiego Towarzystwa Patologii (European Society of Pathology). Kursy są prowadzone przez wiodących europejskich specjalistów  i odbywają się w Turynie, Zagrzebiu, Pizie, Belgradzie, Kraiovej i Krakowie.

Intercongress ESP 2010

Guz napletka

74-letni mężczyzna - guz napletka.

 

Guz nadnercza

73- letni mężczyzna

Nadnercze usunięte wraz z nerką z powodu guza nerki.


 

pathology case #1

pathology case #1

art1

pathology case with 1

lipiec 2010 - Case 1

We invite you to visit our expanded Books page (from the Home page, click on the Books button on the left hand side, or click. We provide, to our knowledge the most comprehensive list anywhere of pathology related books and CD-ROMS, with over 900 titles from all available publishers, sorted into categories of New Books, Pathology specialties (such as cytology, derm, hematopathology, etc.) and by author.  All purchases through Amazon.com after entry from this page help support the website.

Kierunek Lekarsko-Dentystyczny


ROK AKADEMICKI 2021/2022

 

Zajęcia dydaktyczne  z patomorfologii dla studentów 3 r. kierunku Lekarsko-Dentystycznego zaczynają się w piątek, 8 października 2021.

Szczegółowy harmonogram zajęć - do pobrania poniżej.

Na zajęciach nie są potrzebne fartuchy lekarskie.

 

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH

ROK AKADEMICKI 2019/2020

Harmonogram zajęć z patomorfologii dla studentów IV roku Wydziału Fizyki i Techniki Jądrowej AGH w do pobrania w załączniku poniżej.

 

Oddział Analityki Medycznej Wydział Farmacji

ROK AKADEMICKI 2020/2021

 

Zajęcia dydaktyczne dla studentów WF/OA zaczynają się w 1 semestrze roku akademickiego 2020/21. 

Sylabus i szczegółowy harmonogram zajęć jest do pobrania poniżej (sylabus, harmonogram).

6 years program

Info: 6 years program
 

 

3 rok

komunikat 2

School of Medicine in English / M2

 
Subskrybuje zawartość