Komunikaty

ROK AKADEMICKI 2019/2020

 


Studencie, jeśli nie wiesz co czytać w wolnej chwili, zajrzyj do VARIA.


 


W związku z pandemią koronawirusa, na terenie Katedry Patomorfologii obowiązkowe jest używanie maseczek i/lub przyłbic oraz dezynfekowanie rąk.29.09.2020

Zajęcia z patomorfologii w ramach przedmiotu Patologia rozpoczynają się we czwartek, 1.10.2020 i będą się odbywać w budynku Katedry Patomorfologii UJ CM, przy ul. Grzegórzeckiej 16 w Krakowie, w pomieszczeniach dydaktycznych znajdujących się na wysokim parterze.

Harmonogram ćwiczeń z proponowanymi datami kolokwiów i egzaminu oraz plan wykładów dostępny jest w zakładce dla 2 r WL. Ćwiczenia i wykłady będą odbywać się w godzinach przewidzianych w harmonogramie zajęć dla 2 r. WL, zgodnie z kalendarzem zajęć UJ CM.

Starosta loku jest proszony o kontakt mejlowy lub przez Teams z drem Jackiem Czopkiem w celu ustalenia szczegółów organizacyjnych dotyczących przeprowadzania kolokwiów i egzaminu.

 

15.05.2019

Kierownik Katedry Patomorfologii UJ CM ustanowił nagrodę im. dr Wojciecha Szczepańskiego dla najlepszego studenta lub studentki na 2 roku WL. Tutaj można zapoznać się z zasadami jej przyznawania.

Nagroda im. dr W. Szczepańskiego

 

ZałącznikWielkość
KomunikatDziekanaDotUzywaniaTelKomNaZajDydakt_14_01_2018.pdf79.9 KB